top of page

Ekonomik ve Lezzetli Güzel Çay'ı İşletmenizde Tercih Edin

kumuş Çay A.Ş.'nin ana markası Güzel Çay olarak; 1985 yılından itibaren hem ev hem de ev dışı kullanıma yönelik ürünleri üretiyor, müşterilerimize en üst düzeyde lezzet ve kalite sağlamak için sürekli olarak çay sektöründeki en son gelişmeleri takip ederek süreçlerimizi titizlikle yürütüyoruz.

Özgün Lezzet ve Üstün Kalite

Markamızın çayları, özenle seçilmiş çay bahçelerinden elde edilen en kaliteli çay yaprakları ile hazırlanmaktadır. Her bir çay çeşidimiz, karakteristik lezzet profili ve özgün aromasıyla müşterilerimizin beklentilerini aşmayı hedefler. Çayın sadece bir içecek olmadığını, Türk kültürümüzün en değerli ifadesi olduğunu biliyoruz.

1985log.png

Daha Çok Dem
ve Daha Çok Lezzet

Güzel Çay markasının kalitesini, güvencesini ve özgün lezzetini işletmeniz için tercih etmenizden memnuniyet duyarız. Güzel Çay'ın Ev Dışı kullanıma yönelik hazırlanmış çay çeşitleri ile kalite, tutku ve yenilikle dolu bir deneyim yaşayacağınıza emin olabilirsiniz. Ev Dışı kullanıma yönelik hazırladığımız ürünlerimiz, aynı miktarda çay kullanarak daha çok dem alabilmenize yardımcı olur. Üstelik, özenle hazırladığımız yüksek kalitedeki çaylarımız, çalışanlarınıza eşsiz bir lezzet sunabilmenizi sağlar.

Detaylı Bilgi için Sizi Arayalım

Ev Dışı kullanıma yönelik çaylarımız ve işletmenize özel fiyatlarımız için sizi arayalım. Aşağıdaki kısa formu doldurarak iletişim bilgilerinizi gönderin. Sizi arayarak Güzel Çay'ın eşsiz lezzetleri ile buluşturalım. Dilerseniz bizi 444 7 495 numaralı telefondan arayarak da bilgi alabilirsiniz.

Ayrıntılarınız gönderildi

muster1.png
bottom of page